SZOLGÁLTATÁSI ÜGYINTÉZŐ

Budapesti Intézmény megbízásából a Nádor-Teréz Szolgáltatási Központ részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályázati feltételek:

Legalább középfokú végzettség,
Ügyviteli, adminisztrációs területen szerzett gyakorlat,
MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Cselekvőképesség

Egyéni készségek:
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó készség
Technikai, műszaki, informatikai érdeklődés, jártasság,
Önálló munkavégzés
Pozitív hozzáállás
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Informatikai végzettség
Műszaki végzettség
Műszaki munkakörben (nyomtatók kezelésében) szerzett tapasztalat
Ügyfélforgalmi területen szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz
Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Főbb feladatok, munkák:

A nyomtatópark kezelése, számlálók leolvasása, elszámolások készítése, kapcsolattartás az üzemeltető céggel.
A központi menedzsmentrendszer figyelése, a jelzett hibák, elsődleges kezelése.
A nyomtatókkal kapcsolatos hibabejelentések fogadása és szükség esetén továbbítása a szerviz felé.
Beléptető, azonosítókártyák legyártása, programozása, nyilvántartása, kezelése.
Sokszorosítási feladatok elvégzése, vágás, tűzés, fűzés, laminálás.
Havi és éves elszámolások készítése szakterületén belül.
Egyéb beszerzési feladatok ellátása a szakterülettel kapcsolatban.

Amit kínálunk:

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Próbaidő: 4 hónap

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot
Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát
Bérigény megjelölést

Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni.

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: „álláspályázat: szolgáltatási ügyintéző”

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker
Connect with us