BOLTI ELADÓ

Országos hálózattal rendelkező, mintaboltokat és látványpékséget üzemeltető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ha szereted a friss pékárukat és szeretnél egy biztos, stabil munkahelyet, ne habozz, jelentkezz azonnal!

Pékségben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)
Kereskedelemben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Azonnali munkakezdés
3. kerületben való lakóhely
R_keeper kassza rendszer ismeret
Barista végzettség
Kávékészítési tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Pult feltöltése nyitáskor
Termékek szakszerű bemutatása
Vásárlók kiszolgálása
Napközbeni sütési feladatok
Szendvicskészítés
Kasszázás és pénzkezelés

Amit kínálunk:

Biztos munkahely egy fejlődő vállalatnál
Stabil, tervezhető jövedelem
Cafetéria kártya (havi 20.000 Ft)
Könnyen tanulható munka
Barátságos munkakörnyezet

Megbízóról:
Az 1992-ben családi vállalkozásaként alapított Pékség mára több mint 210 üzletben kínálja hagyományos alapanyagokkal, kézzel készített termékeiket.
A Pékség alapelve, hogy a minőségi, magyar alapanyagok használatával segítse vásárlóit az egészséges étkezésben.
Az alapítás évétől napjainkig a Pékség egy igen közismert márkanévvé vált.

Kerületi üzletek:
Békásmegyeri Piac (III. kerület)
Csillag Center (III. kerület)
Római tér (III. kerület)

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker
Connect with us