SHOP ASSISTANT

Xiaomi és Xiaomi Ecosystem termékeket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kulturált megjelenés és kommunikáció
Érettségi bizonyítvány
Bevásárlóközpontos munkarend vállalása (heti 40 óra)
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Kereskedelmi tapasztalat
Angol nyelvtudás
A márka iránti elkötelezettség, a márka és a termékek ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása Xiaomi termékekkel
Termékinformációk és elérhetőségek átadása
Kasszarendszer-, és pénz kezelés
Készletfigyelés, rendelés, polcfeltöltés
Telefonon és weben információk adása az Ügyfelek felé
Egyéb, az üzlettel kapcsolatos teendők

Megbízóról

Új kollégát keresünk Lurdy Házban található üzletbe Shop Assistant munkakörbe.
Az üzlet Xiaomi és Xiaomi Ecosystem termékeket forgalmaz.

Amit kínálunk:

Stabil, régen működő céges háttér
Egy új, dinamikus, fiatalos csapatban történő munkavégzés
Színvonalas munkakörnyezet
Természetesen versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker
Connect with us